HOME: Direktori Staf
Staff Direktori :-
Search (by Name) ::     

Bil Nama Position Telefon
Pejabat Rektor
1 . Professor Madya Dr. Azizan bin Abdullah Rektor 2001
2 . Shamshiah binti A. Rahman Setiausaha Pejabat 2222
Pejabat Timbalan Rektor (Akademik)
1 . Prof. Madya Haji Kamel Taufiq Bin Abdul Ghani Timbalan Rektor (Akademik) 2002
2 . Haslina binti Hussin Setiausaha Pejabat 2003
Pejabat Timbalan Rektor (HEP)
1 . En.Mohd Khairul Ariff bin Noh Timbalan Rektor 2005
2 . Mardiyana binti Haji Ibrahim Setiausaha Pejabat 2004
Unit Komunikasi Korporat
1 . Ruziah binti A.Latif Koordinator 2358
2 . Zety Natamulia binti Elias Kerani 2479
3 . Noor Aien binti Md. Yusof Kerani 2293
4 . Suriani binti Shaari Pelukis Grafik 2493
Bahagian PJI&A
1 . Y.M. Dr. Raja Adzrin binti Raja Ahmad Timbalan Rektor 2454
2 . Elyazani binti Sarmani Pegawai Eksekutif 2451
3 . Nuruljannah binti Mohd Senin Kerani 2476
4 . Shaifuddin bin Syed Othman Pembantu Am Pejabat Kanan 2359
Bahagian Pentadbiran
1 . Badrolhisham bin Abu Hassan Timbalan Pendaftar 2338
2 . Shaiful Anuar bin Sabu Penolong Pendaftar 2020
3 . Hussin bin Haji Ab. Mutalib Pegawai Eksekutif Kanan 2040
4 . Norshahnadz binti Mohamed Ghulam Pegawai Eksekutif 2273
5 . Marhalim bin Ibrahim Kerani Kanan 2487
6 . Zaini binti Abu Bakar Kerani Kanan 2272
7 . Rozaien binti Abd. Rahim Kerani Kanan 2708
8 . Mohamad Zafifi bin Muslim Kerani 2351
9 . Fazilah binti Abdul Rahman Kerani 2339
10 . Masitah binti Basri Kerani 2374
11 . Zaharah binti Ibrahim Kerani 2010
12 . Muhammad Lukmanulhakim bin Mohd Amir Kerani 2030
13 . Rosidah binti Othman Kerani 2488
14 . Fitrihana binti Mabin Kerani 2339
15 . Zuraidi bin Mohsin Pembantu Operasi 2494
16 . Mohd Khairul Naim bin Mohd Damanhuri Pembantu Operasi 2485
Pejabat Bendahari
1 . Rosnani binti Abdul Razak Timbalan Bendahari 2340
2 . Hajjah Ruwiyah binti Mohd Tahar Penolong Bendahari Kanan 2018
3 . Mohd. Fared bin Mohamed Said Pegawai Kerja Akaun Kanan 2021
4 . Adam bin Aliman Pegawai Kerja Akaun 2022
5 . Noor Aida binti A. Bakar Pegawai Kerja Akaun 2706
6 . Siti Fatimah binti Ali Pegawai Kerja Akaun 2465
7 . Umi Kalsom binti Haji Kamis Pembantu Tadbir Kewangan Kanan 2375
8 . Md. Fadly bin Abdullah Pembantu Tadbir Kewangan Kanan 2462
9 . Hassan bin Haji Musa Pembantu Tadbir Kewangan Kanan 2024
10 . Onn bin Ab.Majid Pembantu Tadbir Kewangan Kanan 2024
11 . Shahidatul Bazliah binti Din Pembantu Tadbir Kewangan 2077
12 . Intan Maizura binti Zulkeflee Pembantu Tadbir (Kewangan) 2025
13 . Rosfaizah binti Muslim Pembantu Tadbir Kewangan 2025
14 . Mohd Nazrul bin Samian Pembantu Tadbir Kewangan 2027
15 . Nurmalawati binti Bahrudin Pembantu Tadbir Kewangan 2377
16 . Mahirah binti Arkanudin Pembantu Tadbir Kewangan 2449
17 . Mohd Rafizan bin Misran Penyelenggara Stor 2376
18 . Zulkifli bin Haji Marzuki Penyelenggara Stor 2028
19 . Razib bin Marjuki Penyelenggara Stor 2376
20 . Misliah binti Sarwi Pembantu Operasi 2462
Bahagian Pengurusan Fasiliti
1 . Maznah binti Salamin Jurutera Kanan 2344
2 . Abu Yusuf bin Ahmad Tarmizi Penolong Jurutera 2444
3 . Mohd Syahril Anuar bin Mohd Alias Penolong Jurutera 2243
4 . Muhammad Nazmi bin Ishak Penolong Jurutera (Kontrak) 2384
5 . Nurafifah binti Mohd Misran Penolong Jurutera (Kontrak) 2385
6 . Ismail bin Awang Penolong Juruukur Bahan 2448
7 . Noorazila binti Yussoff Penolong Arkitek Landskap 2246
8 . Khir bin Mohd. Shah Penolong Jurutera 2242
9 . Mohd Ammar bin Jamalidan Penolong Jurutera 2246
10 . Nifarikhan bin Ghazali Penolong Jurutera 2711
11 . Abdul Munir bin Abd. Rahman Penolong Jurutera 2487
12 . Mohd. Rosihan bin Abdol Rahim Juruteknik Kanan (Landskap) 2246
13 . Norman bin Ahamad Juruteknik Kanan (Awam) 2246
14 . Hashim bin Latek Penjaga Jentera ELetrik Kanan 2350
15 . Zulkarnain bin Zakariah Penjaga Jentera ELetrik 2350
16 . Mohd. Saifullah bin Md. Zan Pelukis Pelan 2244
17 . Abidah binti Musa Kerani 2249
18 . Huzaini bin Yasep Kerani 2245
19 . Abd. Rahman bin Yusof Pembantu Operasi 2240
20 . Abd. Halim bin Yusof Pembantu Operasi 2240
21 . Bengkel Fasiliti 2254
22 . Bengkel Elektrikal 2250
23 . Stor Fasiliti 2253
24 . Bengkel Kayu 2251
Bahagian Hal Ehwal Akademik
1 . Siti Nor Hadijah binti Md. Supaat Penolong Pendaftar 2497
2 . Norhisham bin Ambi Pegawai Eksekutif 2068
3 . Zaharuddin bin Othman Kerani Kanan 2072
4 . Rafidah Azlin binti Md. Arip Kerani 2072
5 . Siti Aidah binti Hassan Kerani 2071
6 . Salizaton binti Yaacob Kerani 2334
7 . Halimahton binti Ja'afar Kerani 2362
8 . Saiful Sahmi bin Sabran Kerani 2433
9 . Maisarah Murad Kerani 2433
10 . Haraney bin Hamzah Juruteknik Komputer Kanan 2714
11 . Said bin Dis Pembantu Operasi
12 . Jasni bin Othman Pembantu Am Pejabat Kanan 2334
13 . Kaunter Depan 2432
Unit Peperiksaan (UPep)
1 . Mohd Fadil bin Yusof Penolong Pendaftar 2069
2 . Norrita binti M. Rashid Pegawai Eksekutif Kanan 2016
3 . Hamzah bin Aziz Penolong Pegawai Penerbitan 2498
4 . Mohd Hadzir bin Manap Kerani Kanan 2802
5 . Zakilah Hanim binti Mohamed Kerani Kanan 2805
6 . Zahida binti Hashim Kerani 2802
7 . Haslina binti Haji Wahab Kerani 2804
8 . Rohaile binti Riduan Kerani 2805
9 . Mohammad Ali bin Idon Pekerja Awam Khas 2804
10 . Kaunter Unit Peperiksaan 2077
Bahagian Hal Ehwal Pelajar
1 . Mohamad Faizul bin Mohd Ruslan Penolong Pendaftar 2006
2 . Muhammad Akmal Ridzuan bin Abd Rahim Pegawai Eksekutif 2007
3 . Norsilawati binti Mukhibat Kerani Kanan 2257
4 . Saadah binti Ismail Kerani 2013
5 . Syed Mohd. Najib bin Syed Ismail Kerani 2370
6 . Nor Sakina binti Azlan Kerani 2484
7 . Ku Hartini binti Ku Abdullah Kerani 2717
8 . Suzanah binti Ab. Rahip Kerani 2718
9 . Sharil Kamarudin Pembantu Operasi 2261
Perpustakaan Tun Dr. Ismail
1 . Maznah binti A.Hamid Timbalan Ketua Pustakwan Kanan 2063
2 . Mawar Noor binti Abdullah Pustakawan Kanan 2352
3 . Siti Rozana binti Mat Sanat Pustakawan Kanan 2468
4 . Mohd Hafiz bin Kasirun Pustakawan Kanan 2064
5 . Abdul Kadir bin Abd.Rahman Pembantu Perpustakaan Kanan 2793
6 . Mohamad Sukor bin Mesiran Pembantu Perpustakaan Kanan 2065
7 . Rosmawati bin Haji Basiran Pembantu Perpustakaan Kanan 2794
8 . Sulaiman bin Ab.Mutalib Pembantu Perpustakaan Kanan 2801
9 . Eny binti Musa Pembantu Perpustakaan 2796
10 . Mohd Danial bin Daud Pembantu Perpustakaan 2801
11 . Norme binti Haji Saleh Pembantu Perpustakaan 2792
12 . Azlina binti Ab Mutalib Pembantu Perpustakaan 2041
13 . Mohd Azmi bin Samsuri Pembantu Perpustakaan 2066
14 . Mohd Shafiq bin Mohd Danil Pembantu Perpustakaan 2801
15 . Hayati binti Daud Pembantu Perpustakaan 2796
16 . Roslan bin Darmuji Pembantu Perpustakaan 2791
17 . Mastiah binti Ibrahim Pembantu Perpustakaan 2794
18 . Haji Razali bin Md.Sem Pembantu Perpustakaan 2066
19 . Hussen bin Haji Musa Pembantu Perpustakaan 2065
20 . Roslan bin Mohd Nor Pembantu Perpustakaan 2794
21 . Rosnan bin Ali Pembantu Perpustakaan 2066
22 . Mohd Farizal bin Aziz Pembantu Perpustakaan 2801
23 . Sujarmo bin Abdul Karim Pembantu Perpustakaan 2065
24 . Mohd Sapri bin Ahamad Pembantu Pemuliharaan 2795
25 . Nurul Amin bin Norudin Pembantu Pemuliharaan 2795
26 . Haraney bin Hamzah Juruteknik Komputer Kanan 2799
27 . Juharie bin Jemain Pembantu Operasi 2793
28 . Fauziah binti Tulip Pembantu Operasi 2065
29 . Kaunter Utama PTDI 2 2076
30 . Kaunter IT PTDI 2 2356
31 . Kaunter Utama PTDI1 2790
Unit Pengurusan Kualiti
1 . Nor Diana binti Abd Rahman Ketua Unit Pengurusan Kualiti 2382
2 . Shaherah binti Abdul Malik Penyelaras Perancangan Strategik 2343
3 . Mohd Amirudin bin Othman Kerani 2361
Pejabat Polis Bantuan
1 . Mohd Faiezal bin Bharum Pegawai Keselamatan 2292
2 . Noorhusnida binti Husain Penolong Pegawai Keselamatan 2058
3 . Zainal Abidin bin Wahab Pembantu Keselamatan Kanan 2057
4 . Mohd Jumari bin Pardi Pembantu Keselamatan 2057
5 . Zahari bin Othman Pengawal Keselamatan Kanan 2418
6 . Zarina binti Abdol Wahap Pengawal Keselamatan 2057
7 . Kaunter Pertanyaan 2346
8 . Pos Pengawal (Pintu Masuk Utama) 2255
9 . Pos Pengawal (Blok Ilmuan) 2056
10 . Pos Pengawal (Kolej Intan) 2424
11 . Bilik Trafik / Bilik CCTV 2418
Unit Teknologi Maklumat
1 . Mimi Hasliah binti Mohd Shahari Pegawai Teknologi Maklumat 2281
2 . Rafizah binti Md. Aman Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan 2379
3 . Saffe bin Manijo Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan 2278
4 . Mohd Farok bin Mustajab Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 2492
5 . Shahrir bin Ponijan Juruteknik Komputer Kanan 2276
6 . Othman bin Abdul Talib Juruteknik Komputer Kanan 2441
7 . Asri bin Abdullah Juruteknik Komputer Kanan 2075
8 . Mazidah binti Mohd Yusof Juruteknik Komputer Kanan 2828
9 . Mohd Rizal bin Samsuddin Juruteknik Komputer 2759
10 . Mohamad Ashraf bin Abu Bakar Juruteknik Komputer 2827
11 . Norzahira binti Mohd. Razali Juruteknik Komputer 2332
12 . Mohd Bokhari bin Hamdan Juruteknik Komputer 2825
Unit Kerjaya & Kaunseling
1 . Wan Noradila binti Wan Mohd Zain Pegawai Psikologi 2048
2 . Rajwani binti Ismail Pegawai Psikologi 2046
Unit Kefahaman Islam
1 . Kamaruddin bin Majid Pegawai Hal Ehwal Islam 2426
2 . Siti Fatimah binti Abd. Talib Pegawai Hal Ehwal Islam 2049
3 . Azrul Iswan bin Abdull Rahman Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam (Imam) 2017
4 . Che Ngah binti Alias Kerani Kanan 2047
Unit Sukan
1 . Haji Abd. Nasir bin Janaro Pegawai Belia & Sukan Kanan 2042
2 . Abd. Aziz bin Kamarudin Penolong Pegawai Belia & Sukan 2043
3 . Nor Ashikin binti Hassan Penolong Pegawai Belia & Sukan 2495
4 . Noor Azah binti Ab. Hamid Pembantu Belia & Sukan 2495
5 . Suhaimi bin Suradi Pembantu Belia & Sukan 2710
6 . Nursyalin binti Mohamed Bakri Pembantu Belia & Sukan 2709
7 . Salim bin Rajab Pembantu Awam 2445
Unit Kemahiran Insaniah
1 . Nuradila binti Johari Pegawai Eksekutif 2719
Unit Kesatria
1 . Ujud bin Pabil Pegawai Kesatria 2044
2 . Norsyidah binti Mahmat Sani Penolong Pegawai Kesatria Kanan 2456
3 . Samsuri bin Mohd. Tahir Pembantu Kesatria Kanan 2439
4 . Mohd Fairus bin Abdul Shukor Pembantu Kesatria 2045
5 . Jamil bin Sulong Pembantu Kesatria 2045
6 . Mohd Juakhir bin Hassan Pembantu Kesatria (Kontrak) 2045
7 . Jamaludin bin Hasseman @ Daseman Pembantu Operasi 2045
8 . Stor Kesatria 2262
Unit Latihan Kepimpinan & Pembangunan Pelajar
1 . Mohd Amin bin Ahmad (Haji) Koordinator 2446
2 . Muhamad Ridwan bin Muhamad Din Pegawai Eksekutif Kanan 2008
3 . Norahizah binti Idros Kerani 2457
4 . Rosmawati binti Said Kerani 2279
Unit Kebudayaan & Kesenian
1 . Nazarudin bin Zakaria Penolong Pegawai Kebudayaan & Kesenian 2720
2 . Sarina binti Kudin Kerani 2720
Unit Kesihatan
1 . Dr. Mohamad Ali bin Talib Ketua Timbalan Pegawai Perubatan 2052
2 . Noridah binti Kusari Jururawat 2470
3 . Noorshahliza binti Sakyon Jururawat 2470
4 . Rabiatul Adawiyah binti Zolkifli Penolong Pegawai Perubatan (Kontrak) 2388
5 . Haji Yunos bin Md. Tahir Penolong Pegawai Farmasi (Kontrak) 2455
6 . Hamedah binti Samsuri Kerani Kanan 2470
7 . Rosmawati binti Rosnan Jururawat Masyarakat 2053
8 . Zamzarina binti Setapa Jururawat Masyarakat 2470
9 . Norulsadikin binti Hidir Atendan Kesihatan 2053
Unit Pengurusan Kolej & NR
1 . Abd. Rahim bin Abd. Majid Pengurus Asrama Kanan 2412
2 . Rafidah binti Ab Mutalib Penolong Pengurus Asrama 2413
3 . Azizah binti Zainal Abidin Kerani 2415
4 . Nor Farahim binti Aziz Penyelia Asrama 2415
5 . Rozi Anuar bin Abd.Rahim Pembantu Operasi 2415
Unit Pengurusan Kolej (Sektor A)
1 . Mohd Najib bin Abd. Rahman Penolong Pengurus Asrama Kanan 2015
2 . Pozi binti Mohd Nor Penolong Pengurus Asrama Kanan 2061
3 . Zulkiflee bin Yeop Penyelia Asrama Kanan 2062
4 . Mohammad Faried bin Abdul Shukor Penyelia Asrama Kanan 2062
5 . Mohd. Yusza bin Mohd. Yusof Pembantu Operasi 2474
Unit Pengurusan Kolej (Sektor B)
1 . Zalina binti Hj. Hitam Pengurus Asrama 2071
2 . Wan Mohd Roslan bin Wan Mohd Rosly Penolong Pengurus Asrama 2702
3 . Nor Nadzirah binti Mohd. Roshdi Penyelia Asrama 2703
4 . Mesnan bin Bowang Pembantu Operasi 2704
5 . Hasrin bin Haji Ariffin Pembantu Am Pejabat 2704
6 . Mohammad Muarie bin Khalil Pembantu Operasi 2704
7 . Kaunter Am Pejabat 2705
Unit Pengurusan Kolej (Sektor C)
1 . Noryasmin binti Zulkarnain Pengurus Asrama 2404
2 . Nor Azlina binti Ishak Penolong Pengurus Asrama 2406
3 . Ahmaz Ikhwan bin Ahmad Penyelia Asrama 2408
4 . Wan Abdul Rahim bin Wan Omar Pembantu Am Pejabat Kanan 2409
5 . Mohamed Firdaus bin Ab. Razak Pembantu Operasi 2409
6 . Aizuddin bin Juhari Pembantu Am Pejabat 2409
Unit Percetakan
1 . Mohamad Latif bin Abdul Talib Pembantu Penerbitan Kanan 2803
2 . Mohd Fairulnizam bin Mustajab Pembantu Penerbitan 2803
Unit Audio Visual
1 . Nurfahrul Haniffi bin Norzaimi Penolong Jurutera 2232
2 . Hassan bin Arsad Penolong Jurutera 2075
3 . Zainal bin Tumpang Pembantu Makmal Kanan 2012
4 . Roslan bin Ghaffar Pembantu Makmal 2360
5 . Meslani bin Paraman Pembantu Operasi 2012


Peoplebook2 stable version 1.0.1 by Rahim Utah, CIIS-PSMB