Pensyarah Fakulti Pengurusan Maklumat, UiTM Kampus Segamat

#

Nama

Jawatan

Bilik

Telefon

Email

Bidang

Nurhafizah binti Azizan

Ketua Pusat Pengajian

A11

07-9352311

nurha175@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Perpustakaan

Abdul Razak bin Abu

Pensyarah Kanan

B221

07-9352151

abdra210@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Perpustakaan

Ahmad Fuzi bin Md. Ajis

Pensyarah Kanan

BK

07-935

ahmadfuzi@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Perpustakaan

Azura binti Abdul Jamil @ Kamarudzzaman

Pensyarah Kanan

B213

07-9352157

azura447@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Perpustakaan

Hazila binti Timan

Pensyarah Kanan (Cuti Belajar)

BK 30

07-9352748

hazila@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Sistem Maklumat

Isma bin Ishak

Pensyarah Kanan

B231

07-9352320

ismai242@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Sistem Maklumat

Mohd Zul Azmi bin Ishak

Pensyarah Kanan

A019

07-9352149

mohdz259@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Rekod

Muhamad Ismail bin Pahmi

Pensyarah Kanan

B120

07-9352147

muham184@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Perpustakaan

Nor Diana binti Abd. Rahman

Pensyarah Kanan

A109

07-9352324

nordi513@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Perpustakaan

10 

Nor Ezan bin Omar

Pensyarah Kanan

B231

07-9352320

norez984@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Perpustakaan

11 

Muhammad Asyraf bin Wahi Anuar

Pensyarah Kanan

B2118

07-9352746

muham6853@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Sistem

12 

Rohayu binti Ahmad

Pensyarah Kanan

BK 30

07-9352748

rohay555@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Rekod

13 

Siti Hajar Binti Baharin

Pensyarah Kanan

BK 21

07-935

hajar903@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Pusat Sumber

14 

Siti Noorsiah binti Jamaludin

Pensyarah Kanan

BK 21

07-9352741

sitin866@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Rekod

15 

Siti Nuur Ila binti Mat Kamal

Pensyarah Kanan

-

-

sitin509@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Rekod

16 

Suhaila binti Osman

Pensyarah Kanan

A234

07-9352746

suhai208@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Rekod

20 

Nor Rashidah binti Mohamed

Pensyarah Kanan

B216

07-9352200

norra734@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Pusat Sumber

21 

Nurul Huda Binti Md Yatim

Pensyarah Kanan (Cuti Belajar)

BK 24

07-9352743

nurul082@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Rekod

22 

Rabiatul Adawiyah binti Kamarulzaman

Pensyarah Kanan

BK 40

07-9352083

rabia418@johor.uitm.edu.my

Pengurusan Perpustakaan