Senarai Nama Kakitangan Pejabat Bendahari
  Name Position Phone Email  
1
Rosnani bte Abdul Razak
Timbalan Bendahari Kanan
2340
rosna818@johor.uitm.edu.my

2
Mohd Fairol bin Ismangil
Penolong Bendahari
2018
mohdfairol@johor.uitm.edu.my


 

 

Unit Pengurusan Wang
  Name Position Phone Email  
1
Naruleain bte Ahmad
Pegawai Kerja Akaun
2022
narul051@johor.uitm.edu.my

2
Shahidatul Bazliah Bte Din
Pegawai Kerja Akaun
2027
shahi653@johor.uitm.edu.my

3
Onn bin Majid
Pembantu Tadbir Kewangan Kanan
2024
onnab579@johor.uitm.edu.my

4
Rosfaizah bte Muslim
Pembantu Tadbir Kewangan
2025
rosfa031@johor.uitm.edu.my

5 Muhammad Azzuan Muhammad Azman Pembantu Tadbir Kewangan 2462 azzuan@johor.uitm.edu.my

 

Unit Perolehan
  Name Position Phone Email  
1
Noor Aida Bte A.Bakar
Pegawai Kerja Akaun
2021
aida.abakar@johor.uitm.edu.my

2
Mohd Nazrul bin Samian
Pegawai Kerja Akaun
2377
mohdn506@johor.uitm.edu.my
3
Intan Maizura bte Zulkeflee
Pegawai Kerja Akaun
2025
intan262@johor.uitm.edu.my

4
 
Umi Kalsom bte Hj.Kamis
 
Pembantu Tadbir Kewangan Kanan
2375
umika756@johor.uitm.edu.my

 

Unit Pengurusan Akaun Amanah
  Name Position Phone Email  
1
Adam bin Aliman
Pegawai Kerja Akaun
2706
adama451@johor.uitm.edu.my

2
Hassan bin Musa
Pembantu Tadbir Kewangan Kanan
2024
hassa532@johor.uitm.edu.my

3
Md Fadly bin Abdullah
Pembantu Tadbir Kewangan Kanan
2449
mdfad028@johor.uitm.edu.my

 

Unit Pengurusan Akaun Dan Penyelidikan
  Name Position Phone Email  
1
Siti Fatimah bte Ali
Pegawai kerja Akaun
2465
sitif393@johor.uitm.edu.my

2
Nurmalawati bte Bahrudin
Pegawai Kerja Akaun
2377
nurma519@johor.uitm.edu.my

 

Unit Pengurusan Harta Dan Stor
  Name Position Phone Email  
1 Mohd Fared bin Mohd Said

 

Pegawai Kerja Akaun Kanan
2023
mohdf066@johor.uitm.edu.my
2
Zulkifli bin Haji Marzuki
Penyelenggara Stor Kanan
 
2376 / 2028
 
zulki085@johor.uitm.edu.my

3
Razib bin Marjuki
Penyelenggara Stor
2376
 
razib841@johor.uitm.edu.my

4
Mohd Rafizan bin Misran
Penyelenggara Stor
2376
mohdr844@johor.uitm.edu.my

 

Unit Pentadbiran Am
  Name Position Phone Email  
1
 
Hasrin bin Haji Ariffin
 
Pembantu Am Pejabat
2462
hasri629@johor.uitm.edu.my