DIREKTORI STAF BPF

 

1. Ahmad Shahrizan Mohamad Esman1 AHMAD SHAHRIZAN BIN MOHAMAD ESMAN
Timbalan Pengarah Fasiliti
Tel  07-935 2344
email  shahbpp@uitm.edu.my
2. maznah MAZNAH BINTI SALAMIN
Jurutera Kanan
Tel  07-935 2444
email  mazna954@johor.uitm.edu.my
3. Hayusri1 HAYUSRI BIN SAMSUDIN
Jurutera Kanan
Tel  07-935 2384
email  hayusri@johor.uitm.edu.my
     
Pentadbiran UNIT PENTADBIRAN AM
 4. Huzaini Yasep HUZAINI BIN YASEP
Kerani
Tel  07-935 2245
email  huzai351@johor.uitm.edu.my
5. Masitah Basri MASITAH BINTI BASRI
Kerani
Tel  07-935 2249
email  masit235@johor.uitm.edu.my
6.  Meslani Paraman MESLANI BIN PARAMAN
Pembantu Operasi
Tel  07-935 2240
email  meslani@johor.uitm.edu.my
     
Ukur Bahan UNIT KONTRAK & KAWALAN KOS
7. Ismail Awang ISMAIL BIN AWANG
Penolong Juruukur Bahan
Tel  07-935 2448
email  ismai480@johor.uitm.edu.my
     
Mekanikal UNIT MEKANIKAL
8. Abu Yusuf Ahmad Tarmizi ABU YUSUF BIN AHMAD TARMIZI
Penolong Jurutera (Mekanikal)
Tel  07-935 2242
email  abuyusuf@johor.uitm.edu.my
9. Khir Mohd Shah KHIR BIN MOHD SHAH
Penolong Jurutera (Mekanikal)
Tel  07-935 2242
email  khirm196@johor.uitm.edu.my
10. Mohd Shafiq Amier MOHD SHAFIQ AMIER BIN HAMID
Penolong Jurutera (Mekanikal)
Tel  07-935 2242
email  mohds417@johor.uitm.edu.my
11. Bahrin Selamat BAHRIN BIN SELAMAT
Pembantu Kemahiran
Tel  07-935 2728
email  bahri896@johor.uitm.edu.my
12. Halil Kasti HALIL BIN KASTI
Pembantu Kemahiran
Tel  07-935 2350
email  halil018@johor.uitm.edu.my
13. AHmad Basri Darsudin AHMAD BASRI BIN HAJI DARSUDIN
Pembantu Awam
Tel  07-935 2350
email  ahmad866@johor.uitm.edu.my
14. Yusmi Lajim YUSMI BIN LAJIM
Pembantu Awam
Tel  07-935 2726
email  yusmi963@johor.uitm.edu.my
     
KKP  UNIT KKP & FMS
15. Mohd Syahril Anuar MOHD SYAHRIL ANUAR BIN MOHD ALIAS
Penolong Jurutera (Elektrik)
Tel  07-935 2243
email  mohds153@johor.uitm.edu.my
16. Zulkarnain Zakariah ZULKARNAIN BIN ZAKARIAH
Penjaga Jentera Elektrik
Tel  07-935 2243
email  zulka183@johor.uitm.edu.my
     
Elektrik  UNIT ELEKTRIK
17. Ammar Oval MOHD AMMAR BIN JAMALIDAN
Penolong Jurutera (Elektrik)
Tel  07-935 2243
email  mohda391@johor.uitm.edu.my
18. Siti Hasmah Ishak SITI HASMAH BINTI ISHAK
Penolong Jurutera (Elektrik)
Tel  07-935 2243
email  sitih314@johor.uitm.edu.my
19.  Hashim Latek HASHIM BIN LATEK
Penjaga Jentera Elektrik Kanan
Tel  07-935 2350
email  hashi527@johor.uitm.edu.my
20.  Jamalollail Mohamed JAMALOLLAIL BIN MOHAMED
Pembantu Kemahiran Kanan
Tel  07-935 2350
email  jamal451@johor.uitm.edu.my
21. Aizam Ibrahim AIZAM BIN IBRAHIM
Pembantu Kemahiran
Tel  07-935 2350
email  aizam005@johor.uitm.edu.my
     
Majlis  UNIT MAJLIS
22. Mohd Rosihan Abdol Rahim MOHD ROSIHAN BIN HJ. ABDOL RAHIM
Penolong Arkitek Landskap
Tel  07-935 2725
email  mohdr684@johor.uitm.edu.my
23. Amri Ramli AMRI BIN RAMLI
Pembantu Awam
Tel  07-935 2726
email  amrir680@johor.uitm.edu.my
24. Nasri Ring NASRI BIN RING
Pembantu Awam
Tel  07-935 2726
email  nasri693@johor.uitm.edu.my
25. Ahad Paimin AHAD BIN PAIMIN
Pembantu Awam
Tel  07-935 2726
email  ahadp171@johor.uitm.edu.my
26. Mohd Nizam Ibrahim MOHD NIZAM BIN IBRAHIM
Pembantu Awam
Tel  07-935 2726
email  mohdn073@johor.uitm.edu.my
27. Ahmad Saifuddin Zainal Ariffin AHMAD SAIFUDDIN BIN ZAINAL ARIFFIN
Pembantu Awam
Tel  07-935 2726
email  ahmad950@johor.uitm.edu.my
28. Mohd Farqhan Mohd Kamal MOHD FARQHAN BIN MOHD KAMAL
Pembantu Awam
Tel  07-935 2726
email  mohdf964@johor.uitm.edu.my
29. Mat Arop Mahfor MAT AROP BIN MAHFOR
Pembantu Awam
Tel  07-935 2726
email  matar583@johor.uitm.edu.my
     
Awam  UNIT AWAM
30.  Nifarikhan Ghazali NIFARIKHAN BIN GHAZALI
Penolong Jurutera (Awam)
Tel  07-935 2711
email  nifar854@johor.uitm.edu.my
 31. Fariza Abd Rahman FARIZA BINTI ABD RAHMAN
Penolong Jurutera (Awam)
Tel  07-935 2711
email  fariz388@johor.uitm.edu.my
 32. Norman Ahamad NORMAN BIN AHAMAD
Juruteknik Kanan
Tel  07-935 2254
email  norma528@johor.uitm.edu.my
33. Mohd Saifullah Md. Zan MOHD SAIFULLAH BIN MD. ZAN
Pelukis Pelan Seni Bina
Tel  07-935 2244
email  mohds703@johor.uitm.edu.my
 34.  Hassan Kamari HASSAN BIN KAMARI
Pembantu Kemahiran
Tel  07-935 2254
email  hassa157@johor.uitm.edu.my
35. Husni Hj. Ahmad HUSNI BIN HAJI AHMAD
Pembantu Kemahiran
Tel  07-935 2254
email  husni596@johor.uitm.edu.my
36. Zainurin Mohd Zahil ZAINURIN BIN MOHD ZAHIL
Pembantu Kemahiran
Tel  07-935 2254
email  zainu744@johor.uitm.edu.my
37. Ahmad Basyeer Nafis AHMAD BASYEER BIN NAFIS
Pembantu Kemahiran
Tel  07-935 2254
email  ahmad935@johor.uitm.edu.my
38.  Zuraidah Zahari ZURAIDAH BINTI ZAHARI
Pembantu Awam
Tel  07-935 2254
email  zurai983@johor.uitm.edu.my
Landskap  UNIT LANDSKAP
39.  Noorazila Yussoff NOORAZILA BINTI YUSSOFF
Penolong Arkitek Landskap
Tel  07-935 2246
email  noora320@johor.uitm.edu.my
40.  Baharim Ahmad BAHARIM BIN AHMAD
Pembantu Awam
Tel  07-935 2254
email  bahar975@johor.uitm.edu.my
41.  Hayati Nurulhuda Serat HAYATI NURULHUDA BINTI SERAT
Pembantu Awam
Tel  07-935 2254
email  hayat996@johor.uitm.edu.my
Automotif  UNIT AUTOMOTIF