SENARAI PENSYARAH FAKULTI PERAKAUNAN UITM CAWANGAN JOHOR, KAMPUS SEGAMAT

 
No Nama    Jawatan Bilik Tel Email Maklumat Lanjut
1 Ahmad Marzuki Amiruddin Othman   Pensyarah A204 2088 ahmad801@johor.uitm.edu.my Details
2 Datin Hajah Aryani Abdullah   Pensyarah Kanan A218 2039 aryan248@johor.uitm.edu.my Details
3

Emelin Abdul Wahid

  Pensyarah Kanan A212 2087 emeli459@johor.uitm.edu.my Details
4

Fairuz Ramli

  Pensyarah      fairu503@johor.uitm.edu.my Details
5

Zarina Abu Bakar

  Pensyarah Kanan KP4/ A219 2092 zarin524@johor.uitm.edu.my Details
6

Fazrul Hanim Abd Sata

  Pensyarah A115 2190 fazrulhanim@johor.uitm.edu.my Details
7

Filouz Hashim

  Pensyarah A020 2173 filou032@johor.uitm.edu.my Details
8

Henny Hazliza Mohd Tahir

  Pensyarah Kanan A233 2038 henny030@johor.uitm.edu.my Details
9

Ida Suriya Ismail

  Cuti Belajar A115 2190 idasu634@johor.uitm.edu.my Details
10

Juyati Mohd Amin

  Pensyarah Kanan A125 2192 juyati777@johor.uitm.edu.my Details
11

Khadijah Yahya

  Pensyarah     khadi960@johor.uitm.edu.my Details
12

Mas Ervina Samsuddin

  Cuti Belajar A017 2169 maser313@johor.uitm.edu.my Details
13 Mohamad Albar Bakar   Pensyarah Kanan A203 2093 moham008@johor.uitm.edu.my

Details

14 Prof Madya Dr Mohd Halim Kadri   Prof Madya

A215

2094 mhalim@johor.uitm.edu.my Details
15 Zakiah Baharin   Pensyarah Kanan

A209

2113 zakia306@johor.uitm.edu.my Details
16 Muhamad Ashaari Sukar   Pensyarah A211 2082 muham964@johor.uitm.edu.my

Details

17 Musmailina Mustafa Kamal   Pensyarah Kanan A216 2098 musmailina@johor.uitm.edu.my

Details

18 Nadzira Yahaya   Pensyarah Kanan A235 2097 nadzira@johor.uitm.edu.my

Details

19 Nini Suhana Mastini Razi   Pensyarah A201 2099 ninisuhana@johor.uitm.edu.my

Details

20 Noor Hidayah Abdul Aziz   Pensyarah A111 2321 noorh469@johor.uitm.edu.my

Details

21 Dr Noor Sufiawati Khairani   Pensyarah Kanan BK 2 2777

noors771@johor.uitm.edu.my

Details
22 Dr Nor Balkish Zakaria   Pensyarah Kanan BK 7 2736 balkish@johor.uitm.edu.my

Details

23 Dr Noraizah Abu Bakar   Pensyarah Kanan BK 38 2754 norai738@johor.uitm.edu.my

Details

24 Norfizah Othman   Pensyarah Kanan A232 2103 norfi094@johor.uitm.edu.my

Details

25 Norhidayah Abdullah   Pensyarah Kanan A107 2183 norhi498@johor.uitm.edu.my

Details

26 Nurul Azlin Mohd Azmi  

Pensyarah Kanan

A202 2086 nurul516@johor.uitm.edu.my Details
27 Dr Rahimah Mohamed Yunos   Pensyarah Kanan BK 4 2461 rahim221@johor.uitm.edu.my

Details

28 Dr Raja Adzrin Raja Ahmad   Pensyarah Kanan KP 3 2032 adzrin75@johor.uitm.edu.my

Details

29 Rahayu Izwani Borhanuddin  

Pensyarah

A214 2102 rahay823@johor.uitm.edu.my Details
30 Syed Khusairi Tuan Azam   Pensyarah A217 2371 syedk460@johor.uitm.edu.my

Details

31 Rosmawati Haron   Cuti Belajar A126 2106 rosma741@johor.uitm.edu.my

Details

32 Safiah Mohamed   Pensyarah Kanan A231   safia663@johor.uitm.edu.my

Details

33 Prof Madya Dr Saunah Zainon   Prof Madya A233 2112 sauna509@johor.uitm.edu.my

Details

34 Siti Rahayu Sarman   Pensyarah kanan A206 2108 sitir032@johor.uitm.edu.my

Details

35 Dr Syahrul Ahmar Ahmad   Pensyarah Kanan BK 5

2734/ 2478

syahrul.ahmar@johor.uitm.edu.my Details
 37

Siti Masnah Saringat

  Pensyarah Kanan   2088 sitimas067@johor.uitm.edu.my Details
 38

 Nor Hafizah Abd Mansor

  Pensyarah Kanan A233   norha058@johor.uitm.edu.my  Details